Kangasalan Kirkonkylän Työväenyhdistyksen yhteystietoja

Etusivu

Kangasalan Kirkonkylän Työväenyhdistys ry

 

Kotisivu:

kangasalandemarit.sdp.fi

Puheenjohtaja

Hanna Laine

hanna.laine@kangasala.fi

 

Varapuheenjohtaja

Seppo Ojala

seppo.ojala@kotiposti.net

 

Taloudenhoitaja

Pekka Lahti

pekka.lahti@kangasala.fi

Sihteeri

Marjatta Pöllänen

marjatta.pollanen@kolumbus.fi

 

Johtokunnan jäsenet:

Aira Aarnio, aira.aarnio@elisanet.fi

Monica Hannula, monica.hannula@gmail.com

monica.hannula@gmail.com

Isto Kaarne, isto.kaarne@kolumbus.fi

Väinö Leppänen, vaino.leppanen@suomi24.fi

Tommi Rönö, tommi.rono@kangasala.fi

Heikki Salmela, heikki_salmela@kolumbus.fi

Pasi Sieranoja, pasi.sieranoja@gmail.com

 

Antintie 5:n kerhohuoneen vuokraus:

Kotisivu: kokoustilatkangasala.fi, puhelin

040 7575 950

tai 050 3376 039

Pertti Tikka, eila.pertti@gmail.com

Vasemmalta puheenjohtaja Hanna Laine, vpj Seppo Ojala, Pasi Sieranoja, Tolmmi Rönö, Isto Kaarne, Monica Hannula, Heikki Salmela ja Pertti Tikka pitämässä johtokunnan kokousta huhtikuussa 2018 Antintien kerhohuoneella.

 

 

Kommentoi